İşe Alım Süreci

İnsan Kaynakları

Bıçakcılar Laboratuvar da işe alım sürecinin temel amacı, şirketimizin kültürüne ve ortak değerlerine uygun, çağdaş, gelişme ve yenilikleri takip ederek şirketimizi daha ileriye taşıyabilecek donanımdaki çalışanları seçmek ve en uygun pozisyona yerleştirmektir.

Personel Seçim Aşamaları:

Öngörüşme :İnsan Kaynakları Bölümü tarafından yapılır. Adayın temel mesleki bilgi ve deneyimi saptanır. Kişilik yapısı araştırılır. Adayın şirket kültürüne uygunluğuna bakılır. Gerekli görülen adaylara “Kişilik Profil Analizi” uygulanır.

Seçme Görüşmesi :Ön görüşmede İnsan Kaynakları tarafından uygun bulunan adaylar, ilgili departman yöneticisi ile seçme görüşmesine alınır. Bu görüşmede, adayın uzmanlık alanı ve işe uyumu araştırılır. Pozisyonun ihtiyacına göre gerekli görülen adaylara ilgili deneyler yaptırılır. Adayın işe uygun olup olmadığına karar verilir.

İş Teklifi Görüşmesi :Seçme görüşmesinde ve referans kontrolünde olumlu bulunan adaya İnsan Kaynakları tarafından iş teklifi yapılır. Ücreti, sosyal hakları ve çalışma şartları konularında aday bilgilendirilir ve iş başı işlemleri gerçekleştirilir.

İş başı işlemleri gerçekleştirilen adaylar, her bir pozisyon için önceden planlanmış olan "Oryantasyon Eğitim Programı" na tabi tutulurlar.

Nasıl Başvurabilirim?

Online başvuru formunu doldurarak

Firma adresine şahsen gelerek

Açık Pozisyonlar

Açık pozisyonlarımızı buradan takip edebilirsiniz.